Apartmány v Zuberec

Potřebujete ubytování v Zuberec ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Zuberec. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Zuberec má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Penzion Rima 

Foto: Penzion Rima
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Penzion Rima se nachází v lyžařském středisku Zuberec v Západních Tatrách, které jsou součástí Tatranského národního parku, a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, gril, společenskou místnost a Wi-Fi zdarma ve všech.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob38 - 60 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osob32 - 72 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osob48 - 70 EUR za noc

2. Apartment Majerčák 

Foto: Apartment Majerčák
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Apartment Majerčák nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Zuberci. Zakopané leží 25 km daleko. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje jsou vybaveny TV. K dispozici je také kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou.


3. Apartments Zuzka 

Foto: Apartments Zuzka
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
94 %

Apartmány Zuzka se nachází ve městě Zuberec, přímo pod lyžařským střediskem Janovky a 10 minut chůze od lyžařského areálu Milotín, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Na lyžích můžete přijet až ke dveřím apartmánů.


4. Privat Ľubka 

Foto: Privat Ľubka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Privat Ľubka se nachází ve městě Zuberec, 25 km od Zakopaného a 39 km od města Białka Tatrzanska. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště. V některých pokojích je posezení.


5. Apartments Ľubka Star

Foto: Apartments Ľubka
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Apartmány Ľubka se nachází v Zuberci. Nabízí soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Některé apartmány, pokoje a domy mají pohodlné posezení.


6. Penzion Antares 

Foto: Penzion Antares
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
93 %

Penzion Antares se nachází uprostřed Tatranského národního parku na okraji města Zuberec, 7 km od lyžařského střediska Zverovka. Nabízí studia a apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, bezplatným Wi-Fi a restauraci.

Pokoje

Studio
osoby19 - 60 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osob27 - 120 EUR za noc

6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: